MLKS Nadnarwianka Pułtusk – RKS Okęcie Warszawa  6:0(1:0)

Bramki: Jagielski 41’ 46’ Wouters 47’ 62’ Stępniowski 56’ Cynt 71’

Skład Okęcia: Amal Shavketov – Piotr Balsam, Szymon Boruch. Mikołaj Nowocień(71.Maksym Leski) , Filip Nosarzewski ż(85.Maciej Grabowski) – Mikołaj Dębowski(64.Szymon Więckowski), Mateusz Olkowski kpt. ż, ż (czerw.), Marek Kwiatkowski, Piotr Jarzyna (75.Jakub Dudkiewicz), Rafał Wroński – Konstantyn Ślęzak(54.Piotr Żuk)

Ławka rezerwowych: Jakub Trzciński, Rafał Szczeblewski, Adrian Marczuk, Maksym Sirozh

RKS Okęcie w meczu z Nadnarwianką Pułtusk (23-03-2024 r.)

Stoją od lewej: Konstantyn Ślęzak, Piotr Balsam, Amal Shavketov, Mikołaj Nowocień, Marek Kwiatkowski, Piotr Jarzyna

Dolny rząd od lewej: Mikołaj Dębowski, Szymon Boruch, Mateusz Olkowski kpt., Filip Nosarzewski, Rafał Wroński

Mecz 17 kolejki V ligi pomiędzy Nadnarwianką Pułtusk , a Okęciem Warszawa zakończył się wysoka przegrana lotników. Gospodarze wygrali 6:0 !

Wyjazd do Pułtuska nie udał się podopiecznym Adam Warszawskiego. Po minimalnej przegranej i dobrej grze z rezerwami Polonii należało spodziewać się dobrego wyniku z Nadnarwianką. Scenariusz taki realizował się tylko w pierwszej połowie , a właściwie do jej końcowych minut. W 41 min. miejscowi zdobyli gola do szatni ?! Wykonywali rzut wolny , a wrzutkę na pole karne przedłużył głową Jagielski czym zaskoczył naszego golkipera. Jakby tego było mało , w 45+1 min. kapitan naszego zespołu Mateusz Olkowski dostał drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną ?!

Drugą połowę lotnicy zaczęli katastrofalnie. Minute po wznowieniu gry stracili drugiego gola , a w 47 min trzeciego. Brak koncentracji i kardynalne błędy w obronie doprowadziły do wysokiego prowadzenia rywali. Kolokwialnie mówiąc : Okęcie nie wyszło na II połowę ??? Z upływem czasu nie było lepiej. Nadnarwianka poszła za ciosem i po godzinie gry prowadziła już 5:0 ?! Gole padały w odstępie pięciu minut , na 4:0 w 56 minucie, a w 62 na 5:0 ? Końcowy wynik ustalił w 71 min napastnik miejscowych strzelając 6 gola dla swojego zespołu.

Mecz w Pułtusku do zapomnienia ! Stało się i nic tego nie odwróci ! Trzeba „pozbierać się” na kolejny mecz, a będzie to operacja „Żbik”.

Mecz 18 kolejki w Wielką Sobotę 30 marca na boisku przy R1 o godz.12.00. Za rywala RKS Okęcie będzie miało piąty w tabeli MLKS Żbik Nasielsk.