Seniorzy II - B Klasa
Piłka nożna

KS Warszawiak - RKS Okęcie II Warszawa 3:2

Bramki dla Okęcia: Kaźmierczak 6, Małaszyński 47

10.02 o godzinie 13.30, na Marymonckiej 42, odbył się pierwszy sparing okresu przygotowawczego z nowym trenerem Bartoszem Radziwanowiczem. Przeciwnikiem lotników był KS Warszawiak. Okęcie przystąpiło do meczu nie mając do dyspozycji kilku ważnych zawodników, pozwoliło to jednak zadebiutować zawodnikom z młodszych roczników i nowemu napastnikowi. Lotnicy już w 6 minucie wyszli na prowadzenie, gdy pięknym strzałem z ponad 20 metrów, po raz kolejny, popisał się Jakub Kaźmierczak. Okęcie próbowało zdobyć kolejną bramkę, ale sytuacji ku temu wiele nie było. Niestety, dla naszej drużyny, pressing gospodarzy okazał się skuteczny i w 20 minucie mieliśmy wynik 1-1. RKS szybko chciał znów wyjść na prowadzenie, przeprowadzane były szybkie ataki, wydawało się, że jeden z nich skończy się bramką, ale niestety nie tym razem. Nieskuteczność lotników wykorzystali gospodarze i strzelili oni bramkę po dośrodkowaniu w 27 minucie. Lotnicy zamierzali wyrównać, ale nie udało się to do końca połowy. Jednakże na drugą tercję goście wyszli zmotywowani i od razu ruszyli do pressingu, który okazał się skuteczny już w 47 minucie. Jeremiasz Małaszyński przejął piłkę, zmylił przeciwnika i umieścił piłkę w siatce tuż pod poprzeczką. KS Warszawiak szybko odpowiedział bramką, w 52 minucie strzelili na 3-2. Obie drużyny starały się strzelić kolejne bramki, ale nic więcej do siatki już nie wpadło, duży wpływ na to na pewno mieli bramkarze obu zespołów którzy byli dziś w świetnej formie. Mecz zakończył się minimalną porażką lotników, ale warto odnotować udany debiut w zespole doświadczonego napastnika Bartka Rykiela.