Seniorzy II - B Klasa

Keeza Klasa B 2022/2023, grupa: Warszawa II 2 kwietnia, 16:00 RKS Okęcie II Warszawa – SS Amigos Warszawa 5:1 (1:0)
5:1 Krzysztof Capar 90’

Skład: Mateusz Suski – Jakub Kaźmierczak (80’ Szymon Kwieciński), Miłosz Sztubecki ż (70’ Konrad Korus), Bartłomiej Jaworski, Mateusz Kiełtyk – Jan Weroński (70’ Maksym Leski), Jeremiasz Małaszyński (55’ Adam Sienicki), Maciej Adamczyk, Jakub Brzeski (80’ Jakub Wiesiak), Krzysztof Capar – Pavlo Pytko (60’ Maciej Wysokiński)

Drugiego kwietnia po długim okresie przygotowawczym młodzieżowy zespół rezerw Okęcia wznowił rozgrywki ligowe,
a przeciwnikiem byli zawodnicy Amigos Warszawa. Już w pierwszej akcji meczu Młodzi Lotnicy wyszli na prowadzenie.
Po podaniu Krzysztofa Capara doskonale zachował się Pavlo Pytko i umieścił piłkę w bramce.
Kolejne minuty to przede wszystkim gra w środkowej strefie boiska. Pod koniec pierwszej połowy znakomitą okazję do podwyższenia wyniku miał Janek Weroński, który po kapitalnym podaniu Krzysztofa Capara, przyjął piłkę niczym Zinedine Zidane, ruszył niczym Gareth Bale, ale niestety sfinalizował całą akcję niczym Alvaro Morata. Do przerwy kolejne bramki nie padły i z jednobramkowym prowadzeniem Okęcie schodziło do szatni. Kwadrans po przerwie zawodnicy przyjezdni posłali piłkę do własnej bramki chcąc podać do bramkarza.
Niedługo zespół cieszył się z komfortowego prowadzenia, gdyż po wykorzystanym rzucie karnym zrobiło się 2:1.
W 75 minucie uderzeniem z dystansu popisał się grający fenomenalne zawody Jakub Kaźmierczak i po niedobrej interwencji bramkarza piłka wpadła do siatki. Czwartą bramkę dla Okęcia zdobył Adam Sienicki, który po kapitalnym zagraniu Szymona Kwiecińskiego wyszedł sam na sam z bramkarzem i umieścił piłkę tuż obok słupka bramki.
Kropkę nad i postawił Krzysztof Capar, który w 90 minucie zachował zimną krew dobijając piłkę do pustej bramki po uderzeniu Macieja Wysokińskiego. Rezultat końcowy to zwycięstwo 5:1 dla Okęcia.
W meczu zadebiutowało dwóch nowych zawodników, którzy dołączyli do drużyny w okresie przygotowawczy,